TÄHEMÄRK PALJASTAB: milline valetaja sa oled?
Foto: shutterstock

Me kõik teame, et valel on lühikesed jalad. Kuna aga keegi meist pole täiuslik, siis tahes tahtmata tuleb kõigil meist aegajalt ikka luiskamist ette. Oled sa kunagi mõelnud aga sellele, et milline valetaja sa oled? Elite Daily pani kirja tõe. 

Kaljukits

Kaljukits on nii proff valetaja, et esitab oma luiskamise toetamiseks lausa erinevaid tõendeid. Tõendid on otse loomulikult kas välja mõeldud või moonutatud, sest valesid on raske tõepäraselt põhjendada. 

Veevalaja

Veevalaja mõistab, et mida rohkem inimesi valet toetab, seda usutavam see on. Sellepärast palubki ka teistel oma valet kinnitada ning olla pealtnägija rollis. See vajab aga lojaalseid sõpru. 

Kalad

Kaladel on õnnestunud inimesi veenda, et nad ei valeta mitte kunagi. Kui ta üks hetk luiskabki, siis inimene usub, et Kalad on valetamiseks liiga sõbralik ja usaldusväärne. 

Jäär

Jäär valetab kirglikult. Ta teeb seda nii sujuvalt ja pühendunult, et tema sõnu ei seata mitte kunagi kahtluse alla. 

Sõnn

Sõnn on selles suhtes omapärane valetaja, et ta usub lõpuks ka ise oma valesid. Seega valetab ta lõpuks ka iseendale. Ta saab aru, et kui teda hakatakse kahtlustama, siis tuleb välja, et ta luiskab. 

Kaksikud

Kaksikutel on niivõrd hea fantaasia, et nad leiutavad valesid lennult. Kui tal peaks olema vaja luisata, siis ta annab suul käia ning vaatab, mis ta lõpuks kokku suudab keeta. Teinekord valetab ta ainult nalja pärast, et paista huvitavamana. 

Vähk

Vähk annab valetades endast kõik. Ta luiskab niivõrd suure tundega, et keegi ei oska teda kahtlustada. Teinekord võib ta valetades ka pisara poetada, et inimesed teda usuksid. 

Lõvi

Lõvi muudab valetamise omaette esitluseks. Tõenäoliselt harjutab ta luiskamist ette, et lõplik monoloog ikka publikut täiega rabaks. 

Neitsi

Neitsi valetab väga detailselt. Ta kaalub oma valesid pikalt ja lisab sinna nii palju detaile, et valet on kergem uskuda kui tõtt. 

Kaalud

Kaalud nii väga ei valeta, vaid jätavad lihtsalt tõe rääkimata. Ta suudab osavalt jututeemale mujale viia vältimaks luiskamist. 

Skorpion

Skorpion ei muuda oma valet ka siis, kui inimesed selles kahtlema hakkavad ja selles ebaloogilisi auke esineb. Selline kindlameelsus paneb inimesed valet uskuma. 

Ambur

Ambur valetab hästi aeglaselt ja kaalutletult. Ta lisab palju detaile ja soovib, et lisaks sellele, et inimesed tema valet usuksid, nad ka kuulaksid teda.