MIDA RÄÄGIB SEE sinu kohta, kas seksid vaikselt või kõva häälega?
Foto: shutterstock

Häälitsemine seksi ajal on üks nähtustest, mille suhtes inimesed end pisut ebakindlalt tunnevad, kirjutab ajakiri Me Naiset. Kas ma peaksin kergelt ähkima või oigama nagu pornofilmides? Kuidas siis ikkagi õige on? Kuna inimesed on erinevad, siis erinev on ka see, milliseid häälitsusi keegi voodis teeb. Mida kõneleb sinu kohta see, kas seksid vaikselt või mitte?

Vaikne seksija: 

Oled vaikne, kuna soovid keskenduda orgasmile ning see võib nõuda täielikku vaikust. Naudinguhääled võivad vallanduda alles pärast orgasmi. Kuna sa pole väga häälekas, siis tajud ka paremini seksiga seotud hääli, näiteks partneri hingamist ning tema puudutusi. See võib olla väga sensuaalne ja lisada erutust. 

Teisest küljest võib liiga vaikne seks äratada ka küsimusi. Äkki hoiad ennast tagasi? Kui sind häirib, et partner seksi ajal vait on, siis küsi temalt otse, miks talle just sedasi meeldib. 

Häälekas seksija: 

Kui inimene tunneb ennast lõõgastunult ja vabana, siis on häälekas seks üsna loomulik. Sa ei häbene oma tundeid ning mõnu partnerile näidata. Seksiga seotud hääled annavad partnerile edasi sõnumeid. 

Kui oled aga liiga häälekas, siis tasuks endalt küsida, kas oigad ja ähid ehk hoopis sellepärast, et partnerile meeldida? Mõned hindavad, kui voodikaaslane on häälekas ja seega üritavad talle meele järgi olla.